Author: r***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: اغراض شي ان كلها جميله رح اطلب ثاني اغراض شي ان كلها جميله رح اطلب ثاني اغراض شي ان كلها جميله رح اطلب ثاني
顏色: 金色 | 尺寸: 均碼
Price: HK$149.00
one-size
| Material | Stainless Steel |
| Color | Gold |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| 高度 | 1 cm |
| 寬度 | 5 cm |
| 長度 | 17 cm |
| SKU | sb2303101016032885 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: r***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: اغراض شي ان كلها جميله رح اطلب ثاني اغراض شي ان كلها جميله رح اطلب ثاني اغراض شي ان كلها جميله رح اطلب ثاني
顏色: 金色 | 尺寸: 均碼
Author: b***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: stunning color for a scissors the quality looks great
顏色: 彩色 | 尺寸: 均碼
Author: k***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality for the price
顏色: 金色 | 尺寸: 均碼
Author: h***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: كل شي من شي ان يجنن ويجي نفس الصور انصحكم به اللهم صل على سيدنا محمد ❤🌠🌙
顏色: 金色 | 尺寸: 均碼